jezyk angielskiAngielski to obecnie najpopularniejszy język obcy potrzebny zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym oraz w podróży.

Dlatego proponujemy Ci naukę indywidualną bądź w małych grupach, która sprawi, że będziesz posługować się angielskim z przyjemnością.

 

 

 Jakie są możliwości nauki angielskiego?

- Kurs indywidualny: lektor poświęca całą swoją uwagę Twoim potrzebom i zainteresowaniom. Czas lekcji jest maksymalnie wykorzystany, a postępy najszybsze.

Kurs w grupie (2-4 os.): dla osób lubiących się dzielić swoimi doświadczeniami i opiniami. Według nas nauka języka jest efektywna w grupach liczących maksymalnie 4 osoby.

- Konwersacje: uczyłeś się lub uczysz angielskiego, więc potrzebujesz praktyki w mówieniu. W miłej atmosferze porozmawiasz u nas na interesujące Cię tematy.

Podróż: jeśli planujesz wyjazd prywatny lub służbowy za granicę i chciałbyś zdobyć lub poszerzyć swoje umiejętności językowe dotyczące porozumiewania się w restauracji, hotelu, podczas zakupów i korzystania ze środków transportu, to kurs idealny dla Ciebie.

Gramatyka: być może uczyłeś się już angielskiego, ale wszystko ci się myli. Uporządkujemy razem Twoją wiedzę, abyś mógł ją wykorzystywać w życiu prywatnym lub w pracy.

Korepetycje: jeśli Twojemu dziecku potrzebne jest powtórzenie lub rozszerzenie materiału z lekcji w szkole proponujemy zajęcia przystosowane specjalnie do tych celów.

- Nowość! ANGIELSKI BIZNESOWY zbieramy zapisy na różne poziomy zaawansowania, w grupie i indywidualnie

Gdzie odbywa się nauka?

U Ciebie – chcesz uczyć się włoskiego w domu lub w pracy? Dojazd lektora na terenie Warszawy gratis.

U nas – wolisz uczyć się w naszej siedzych siedzibach? Sprawdź gdzie jesteśmy.

 

Cennik 2017

Ilość osób Zajęcia indywidualne

2 osoby 

(cena za osobę)

 

3 lub 4 osoby (cena za osobę)

 

Czas 12x60 min 8x90 min 16x60 min 12x90 min 16x60 min 12x90 min
Cena 960 zł 880 zł 800 zł 840 zł  560 zł 600 zł

* Dojazd na terenie Warszawy w cenie.

* Zajęcia z native speakerem + 10%.

 

 Już dziś zarezerwuj miejsce na wybranym kursie!

 

.
O nas Kursy językowe Tłumaczenia Kursy we Włoszech Kursy w Hiszpanii Kontakt