jezyk francuskiFrancuski to bez wątpienia najbardziej romantyczny język świata. Francuska moda i kuchnia to świetne tematy na Konwersacje.
Kiedyś uczyłeś się francuskiego i chcesz porozmawiać z rodowitymi Francuzami podczas pobytu w ich pięknym kraju? Zapisz się na kurs Podróże.
Jeśli natomiast pragniesz uczyć się tego pięknego języka od podstaw, zapraszamy na Kurs Indywidualny lub Kurs w małej grupie.

 

 Jakie są możliwości nauki francuskiego?

- Kurs indywidualny: lektor poświęca całą swoją uwagę Twoim potrzebom i zainteresowaniom. Czas lekcji jest maksymalnie wykorzystany, a postępy najszybsze.

Kurs w grupie (2-4 os.): dla osób lubiących się dzielić swoimi doświadczeniami i opiniami. Według nas nauka języka jest efektywna w grupach liczących maksymalnie 4 osoby.

- Konwersacje: uczyłeś się lub uczysz francuskiego, więc potrzebujesz praktyki w mówieniu. W miłej atmosferze porozmawiasz u nas na interesujące Cię tematy.

Podróż: jeśli planujesz wyjazd prywatny lub służbowy do Francji i chciałbyś zdobyć lub poszerzyć swoje umiejętności językowe dotyczące porozumiewania się w restauracji, hotelu, podczas zakupów i korzystania ze środków transportu, to kurs idealny dla Ciebie.

Gramatyka: być może uczyłeś się już francuskiego, ale wszystko ci się myli. Uporządkujemy razem Twoją wiedzę, abyś mógł ją wykorzystywać w życiu prywatnym lub w pracy.

Korepetycje: jeśli Twojemu dziecku potrzebne jest powtórzenie lub rozszerzenie materiału z lekcji w szkole proponujemy zajęcia przystosowane specjalnie do tych celów.

 

Gdzie odbywa się nauka?

U Ciebie – chcesz uczyć się włoskiego w domu lub w pracy? Dojazd lektora na terenie Warszawy gratis.

U nas – wolisz uczyć się w naszej siedzych siedzibach? Sprawdź gdzie jesteśmy.

 

Cennik 2017

Ilość osób Zajęcia indywidualne

2 osoby 

(cena za osobę)

 

3 lub 4 osoby (cena za osobę)

 

Czas 12x60 min 8x90 min 16x60 min 12x90 min 16x60 min 12x90 min
Cena 960zł 880 zł 800 zł 840 zł  560 zł 600 zł

 * Dojazd na terenie Warszawy w cenie.

 * Zajęcia z native speakerem + 10%.

  Zapraszamy do rezerwacji miejsca na wybranym kursie!

.
O nas Kursy językowe Tłumaczenia Kursy we Włoszech Kursy w Hiszpanii Kontakt