jezyk hiszpanskiTym językiem posługuje się nie tylko gorąca Hiszpania, ale także prawie cała Ameryka Południowa, co daje 500 milionów użytkowników i 21 państw. Korzyści z nauki są wielowymiarowe - hiszpański to język kultury, biznesu i polityki, który pod względem znaczenia na arenie międzynarodowej plasuje się tuż za angielskim.
Jeśli chcesz się zarazić hiszpańską radością życia i optymizmem, zapisz się na wybrany kurs!

 

 Jakie są możliwości nauki hiszpańskiego?

- Kurs indywidualny: lektor poświęca całą swoją uwagę Twoim potrzebom i zainteresowaniom. Czas lekcji jest maksymalnie wykorzystany, a postępy najszybsze.

Kurs w grupie (2-4 os.): dla osób lubiących się dzielić swoimi doświadczeniami i opiniami. Według nas nauka języka jest efektywna w grupach liczących maksymalnie 4 osoby.

- Konwersacje: uczyłeś się lub uczysz hiszpańskiego, więc potrzebujesz praktyki w mówieniu. W miłej atmosferze porozmawiasz u nas na interesujące Cię tematy.

Podróż: jeśli planujesz wyjazd prywatny lub służbowy do Hiszpanii lub Ameryki Płd. i chciałbyś zdobyć lub poszerzyć swoje umiejętności językowe dotyczące porozumiewania się w restauracji, hotelu, podczas zakupów i korzystania ze środków transportu, to kurs idealny dla Ciebie.

Gramatyka: być może uczyłeś się już hiszpańskiego, ale wszystko ci się myli. Uporządkujemy razem Twoją wiedzę, abyś mógł ją wykorzystywać w życiu prywatnym lub w pracy.

Korepetycje: jeśli Twojemu dziecku potrzebne jest powtórzenie lub rozszerzenie materiału z lekcji w szkole proponujemy zajęcia przystosowane specjalnie do tych celów.

 

Jakie są inne możliwości?

Po nauce w kraju warto również pojechać na kurs językowy do Hiszpanii, gdzie możesz całkowicie zanurzyć się w hiszpańskiej kulturze oraz poćwiczyć poznane słownictwo i wyrażenia.


Oprócz kursów językowych organizujemy dla naszych uczniów również wieczorki tematyczne z udziałem native speakerów, podczas których można poznać kuchnię, zwyczaje i tradycje danego kraju.

Gdzie odbywa się nauka?

U Ciebie – chcesz uczyć się włoskiego w domu lub w pracy? Dojazd lektora na terenie Warszawy gratis.

U nas – wolisz uczyć się w naszej siedzych siedzibach? Sprawdź gdzie jesteśmy.

 

Cennik 2017

Ilość osób Zajęcia indywidualne

2 osoby 

(cena za osobę)

 

3 lub 4 osoby (cena za osobę)

 

Czas 12x60 min 8x90 min 16x60 min 12x90 min 16x60 min 12x90 min
Cena 960 zł 880 zł 800 zł 840 zł  560 zł 600 zł

* Dojazd na terenie Warszawy w cenie.

* Zajęcia z native speakerem + 10%.


 

 Zapraszamy do zapisywania się na kursy!

 

 

.
O nas Kursy językowe Tłumaczenia Kursy we Włoszech Kursy w Hiszpanii Kontakt