jezyk wloski
Jeśli jesteś miłośnikiem słonecznej Italii, na pewno poczujesz ogromną satysfakcję mogąc porozmawiać z Włochami w ich ojczystym języku.

Dzięki naszym kursom włoskiego poznasz nie tylko język, ale również wspaniałą kulturę Włoch.

 

 Jakie są możliwości nauki włoskiego?

- Kurs indywidualny: lektor poświęca całą swoją uwagę Twoim potrzebom i zainteresowaniom. Czas lekcji jest maksymalnie wykorzystany, a postępy najszybsze.

Kurs w grupie (2-4 os.): dla osób lubiących się dzielić swoimi doświadczeniami i opiniami. Według nas nauka języka jest efektywna w grupach liczących maksymalnie 4 osoby.

- Konwersacje: uczyłeś się lub uczysz włoskiego, więc potrzebujesz praktyki w mówieniu. W miłej atmosferze porozmawiasz u nas na interesujące Cię tematy.

Podróż: jeśli planujesz wyjazd prywatny lub służbowy do Włoch i chciałbyś zdobyć lub poszerzyć swoje umiejętności językowe dotyczące porozumiewania się w restauracji, hotelu, podczas zakupów i korzystania ze środków transportu, to kurs idealny dla Ciebie.

Gramatyka: być może uczyłeś się już włoskiego, ale wszystko ci się myli. Uporządkujemy razem Twoją wiedzę, abyś mógł ją wykorzystywać w życiu prywatnym lub w pracy.

Korepetycje: jeśli Twojemu dziecku potrzebne jest powtórzenie lub rozszerzenie materiału z lekcji w szkole proponujemy zajęcia przystosowane specjalnie do tych celów.

 

Jakie są inne możliwości?

Po nauce w naszych szkołach warto również pojechać na kurs językowy do Włoch, gdzie można całkowicie zanurzyć się w la dolce vita i poćwiczyć poznane słownictwo i wyrażenia.

Oprócz kursów językowych organizujemy dla naszych uczniów również wieczorki tematyczne z udziałem native speakerów, podczas których można poznać kuchnię, zwyczaje i tradycje danego kraju.

 

Gdzie odbywa się nauka?

U Ciebie – chcesz uczyć się włoskiego w domu lub w pracy? Dojazd lektora na terenie Warszawy gratis.

U nas – wolisz uczyć się w naszej siedzych siedzibach? Sprawdź gdzie jesteśmy.

 

 

Cennik 2017

Ilość osób Zajęcia indywidualne

2 osoby 

(cena za osobę)

 

3 lub 4 osoby (cena za osobę)

 

Czas 12x60 min 8x90 min 16x60 min 12x90 min 16x60 min 12x90 min
Cena 960 zł 880 zł 800 zł 840 zł  560 zł 600 zł

 * Dojazd na terenie Warszawy w cenie.

 * Zajęcia z native speakerem + 10%.

Zarezerwuj miejsce na wybranym kursie już dziś!

 

.
O nas Kursy językowe Tłumaczenia Kursy we Włoszech Kursy w Hiszpanii Kontakt