Czy zawsze marzyłeś, by za granicą swobodnie posługiwać się językiem danego kraju?

Potrzebujesz szybkiej nauki języka obcego do pracy?

Interesuje cię nie tylko język, ale także kultura?

Jeśli tak, dobrze trafiłeś! STUDIO LINGUISTICO chce pomóc Ci swobodnie mówić i czytać w języku obcym oraz pisać poprawne teksty. 

Pragniemy także, byś poczuł ducha kultury Włoch, Hiszpanii, Anglii lub Francji!

Ponieważ wiemy, jak różne są upodobania i potrzeby, stworzyliśmy kilka rodzajów kursów, z których każdy może wybrać odpowiedni dla siebie. Nauka języka - od podstaw czy na poziomie zaawansowanym - stanie się przyjemnością.

Zajęcia mogą odbywać się u Ciebie w domu, w pracy lub w naszych siedzibach:

na warszawskiej Ochocie, ul. Białobrzeska 4  lub w Grodzisku Mazowieckim, ul. 11 Listopada 1

Przyjmujemy zapisy na kursy przez cały rok !

Skontaktuj się z nami! Chętnie doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego kursu.

Rodzaje kursów językowych:

Indywidualny - całkowicie dopasowany do Twoich oczekiwań i dotychczasowych umiejętności. Ten kurs łączy gramatykę i słownictwo oraz wybraną przez ciebie tematykę - spełnia wszystkie twe życzenia!

Kurs w grupie (2-4 os.) - dla osób lubiących się dzielić swoimi doświadczeniami i opiniami. Według nas nauka języka jest efektywna     w grupach liczących maksymalnie 4 osoby. To najmniejsze grupy na Ochocie.

Konwersacje – przełamujemy bariery w mówieniu! Zajęcia przeprowadzamy na podstawie artykułów i filmów. Wcześniej dostajesz listę ważnych słówek.

Podróż –  intensywne odświeżenie Twoich umiejętności bądź skrócony kurs, który przygotuje Cię do zagranicznego wyjazdu.

Gramatyka – jeśli mówienie w danym języku nie sprawia Ci trudu, ale chciałbyś uporządkować swoją wiedzę na temat gramatyki, ten kurs jest dla ciebie.

Korepetycje - jeśli Twojemu dziecku potrzebne jest powtórzenie materiału z lekcji w szkole bądź przygotowanie do matury i innych egzaminów, proponujemy zajęcia przystosowane specjalnie do tych celów.

 


Cennik 2017 

Ilość osób Zajęcia indywidualne

2 osoby 

(cena za osobę)

 

3 lub 4 osoby (cena za osobę)

 

Czas 12x60 min 8x90 min 16x60 min 12x90 min 16x60 min 12x90 min
Cena 960 zł 880 zł 800 zł 840zł  560 zł 600 zł

* Dojazd na terenie Warszawy w cenie.

* Zajęcia z native speakerem + 10%.

 

 Nauka poszczególnych języków 

Nauka języka włoskiego:

dla miłośników słonecznej Italii. Wybierasz się do Włoch i chcesz rozumieć więcej słówek, niż pizza i pasta? Zapisz się na włoski dla początkujących w postaci Kursu Indywidualnego lub Podróży. Jeśli natomiast znasz już język włoski i chcesz odświeżyć swe umiejętności, a także dowiedzieć się więcej na temat dzisiejszych Włoch, proponujemy kurs Konwersacje.

Po nauce w Warszawie warto również pojechać na kurs językowy we Włoszech, gdzie można całkowicie zanurzyć się w dolce vita  i poćwiczyć poznane słownictwo i wyrażenia.

Nauka języka angielskiego:

obecnie to najpopularniejszy język obcy potrzebny w pracy. Dlatego polecamy Kurs Indywidualny, który w przypadku angielskiego bardzo często zawiera elementy języka biznesowego. Wiemy też, że wiele osób zna angielski, ale ma trudności z gramatyką. Może więc kurs Gramatyki, który uporządkuje Twoją wiedzę?

Uczniom gimnazjum i liceum proponujemy Korepetycje przygotowujące do matury z angielskiego lub powtarzające materiał przerabiany na lekcjach.

Nauka języka hiszpańskiego: 

tym językiem posługuje się nie tylko gorąca Hiszpania, ale także prawie cała Ameryka Południowa. Hiszpanie zarażają radością życia i optymizmem. Po Kursie Indywidualnym poczujesz się na tyle pewnie, by móc wybrać się na naukę hiszpańskiego we współpracujących z nami szkołach w Madrycie, Maladze lub w Barcelonie. Take wakacje są zarazem przyjemne i pożyteczne.

Nauka języka francuskiego:

bez wątpienia to najbardziej romantyczny język świata. Francuska moda i kuchnia to świetne tematy na Konwersacje. Kiedyś uczyłeś się francuskiego i chcesz porozmawiać z rodowitymi Francuzami podczas pobytu w ich pięknym kraju? Zapisz się na Podróże.
Jeśli natomiast pragniesz uczyć się tego pięknego języka od podstaw, zapraszamy na Kurs Indywidualny.

 

oferowane jezyki studio

 

.
O nas Kursy językowe Tłumaczenia Kursy we Włoszech Kursy w Hiszpanii Kontakt