Hiszpańskim posługuje się 500 milionów osób i jest to oficjalny język 21 państw. Tak więc korzyści z nauki są wielowymiarowe - hiszpański to język kultury, biznesu i polityki, który pod względem znaczenia plasuje się tuż za angielskim.Dzięki znajomości hiszpańskiego Twoje podróże do Hiszpanii i Ameryki Południowej staną się fascynujące!Najskuteczniejszym sposobem na naukę języka jest całkowite zanurzenie w codzienności i kulturze danego kraju. A jeśli mówimy o takim kraju, jak Hiszpania, jest to także najprzyjemniejszy sposób! Każdy kurs zawiera elementy kulturowe i rozrywkowe. Szkoły oferują wspólne zwiedzanie pięknych miast, wyjścia do restauracji i barów, warsztaty tematyczne i projekcje filmów, a także różne inne lokalne atrakcje.


Studio Linguistico umożliwi Ci przeżycie niezapomnianej przygody, niezależnie od Twojego wieku i poziomu znajomości języka.

Dlaczego powinieneś zapisać się na kurs hiszpańskiego w Hiszpanii w Studio Linguistico?

  • doradzamy w wyborze odpowiedniej szkoły, typu kursu i rodzaju zakwaterowania
  • sprawdziliśmy wszystkie szkoły i jesteśmy z nimi w ciągłym kontakcie
  • cena kursu jest taka sama jak na stronach szkół, ale dzięki płatności w złotówkach nie ponosisz kosztów przelewu oraz przewalutowania
  • pośredniczymy w korespondencji ze szkołą, dzięki czemu unikasz niebezpieczeństwa niezrozumienia komunikatów ze strony szkoły

 

skontaktuj sie z nami i dowiedz się więcej!

Przykładowe ceny kursów hiszpańskiego w Hiszpanii:

 

Miasto Szkoła Cena za tydzień (20h zajęć) Cena zakwaterowania Opłata wpisowa
Madryt AIL Madrid 162 euro od 105 euro 50 euro
Barcelona Camino Barcelona 135 euro od 149 euro 60 euro
Barcelona Lingua Schools 170 euro od 146 euro BRAK
Malaga Malaga SI 205 euro od 112 euro 30 euro
Malaga Lingua Spain 185 euro od 119 euro BRAK

 

Szkoły językowe w Hiszpanii:

 

 hiszpanski-ailmadrid

AIL Madrid

Szkoła w samym sercu stolicy Hiszpanii, gdzie życie toczy się przez całą dobę. Postępy w nauce hiszpańskiego zapewniają małe grupy, 6 poziomów zaawansowania i bardzo różnorodny program zajęć pozalekcyjnych oraz akredytacja Instytutu Cervantesa. Nauczyciele to wysoko wykwalifikowani native speakerzy. Najwięcej uczniów jest w wieku 18-35 lat. W cenie wpisowego jest podręcznik oraz impreza powitalna. Kursy zaczynają się w każdy poniedziałek.
Nasi klienci otrzymują 5% zniżki na kurs!
http://www.ailmadrid.com/pl/1/1/home

 

hiszpanski-camino

Camino Barcelona

Jedyna szkoła w Barcelonie, która oferuje bardzo wygodne rozwiązanie w postaci zakwaterowania na miejscu. Jest usytuowana jedynie kilka minut od słynnego Plaza Catalunya. Kurs w Barcelonie to znakomite połączenie wakacji nad morzem z nauką języka. Średni wiek kursantów to 26 lat, ale są również grupy 50+, dzięki czemu można się uczyć z osobami w swoim wieku.
http://www.caminobarcelona.es/

 

 hiszpanski-lingua

Linguaschools 

Sieć szkół hiszpańskiego,  w której można uczyć się w całej Hiszpanii, a także w Ameryce Południowej! Szczególnie popularna jest placówka w Barcelonie, położona w centrum miasta. Będziesz mógł zwiedzić Sagrada Familia, Park Güell i zobaczyć pokaz flamenco. Kursy mają bardzo różną intensywność – od 10 do 30 godzin tygodniowo, dzięki czemu sam wybierasz czy więcej odpoczywać czy też uczyć się. Szkoła oferuje bardzo konkurencyjne ceny, bezpłatne materiały do nauki, a także brak wpisowego.
http://www.linguaschools.com/

 

 hiszpanski-malaga

Malaga SI

Popularna szkoła znana z bogatej oferty zajęć kulturalnych, takich jak warsztaty o Hiszpanii i Ameryce Południowej, degustacje tapas w centrum miasta czy wspólna paella na plaży. Można również zapisać się na lekcje gotowania, oglądać filmy w języku hiszpańskim w szkole, spotkać rodowitych Hiszpanów, co umożliwia praktykowanie języka. Są też wycieczki do pobliskich miast, takich jak Granada, Kordoba i Sewilla. Co więcej, szkoła umożliwia przeprawę do Afryki i niezapomniany weekend w Maroku.

http://www.malaga-si.es/pl/szkola/witamy

 

hiszpanski-linguaspain

LinguaSpain

Szkoła w Maladze na Costa del Sol. Panuje tam rodzinna atmosfera, a każdy uczeń traktowany jest indywidualnie. Dostępne są ciekawe kursy specjalistyczne, takie jak prawo czy turystyka. Dużą zaletą szkoły jest również lokalizacja zakwaterowania  – apartamenty zazwyczaj od szkoły dzieli kilkuminutowy spacer. Najmłodsi kursanci mają 16 lat, a średnia wieku to 26. Szkoła organizuje liczne wycieczki po Maladze, a także do takich słynnych miast jak Sewilla, Ronda czy Marbella. Ceny są bardzo atrakcyjne i nie ma opłaty wpisowej.
http://www.linguaspain.pl/
.
O nas Kursy językowe Tłumaczenia Kursy we Włoszech Kursy w Hiszpanii Kontakt