Nauka włoskiego przez całą dobę w najatrakcyjnieszych lokalizacjach, takich jak Florencja, Siena, Orbetello na toskańskim wybrzeżu oraz Genua i Mediolan.
Pobyt we Włoszech połączony z kursem językowym to świetna okazja do wypróbowania swoich umiejętności i kontaktu z żywym językiem!
Każda ze szkół oferuje poranne lekcje oraz bogaty program zajęć popołudniowych – wycieczki, degustacje, wspólne wyjścia na aperitivo bądź pizzę. Oprócz tego szkoły pośredniczą w zakwaterowaniu w apartamencie, u włoskiej rodziny albo w hotelu. Wymarzone wakacje!

Nasze kursy we Włoszech przeznaczone są dla dorosłych, ale szkoły Orbitlingua i Istituto Italiano oferują także programy dla nastolatków.
Na kurs możesz zapisać się zarówno jeśli już uczyłeś się włoskiego lub w przypadku, gdy dopiero chcesz zacząć przygodę z tym językiem.

Dlaczego warto zapisać się na kurs we Włoszech w Studio Linguistico?

  • doradzamy w wyborze odpowiedniej szkoły, typu kursu i rodzaju zakwaterowania
  • sprawdziliśmy dokładnie każdą szkołę
  • cena kursu jest taka sama jak na stronach szkół, ale dzięki płatności w złotówkach nie ponosisz kosztów przelewu oraz przewalutowania
  • brak opłaty wpisowej obowiązującej w niektórych szkołach lub zniżka (dot. szkoły w Mediolanie)
  • pośredniczymy w korespondencji ze szkołą, dzięki czemu unikasz niebezpieczeństwa niezrozumienia komunikatów ze strony szkoły

 

 Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

 

Włoski we Włoszech - przykładowe ceny:

Nazwa szkoły 1 tydzień - 20 lekcji - grupa Zakwaterowanie od
Parola, Florencja 240 euro (włoski i gotowanie) na zapytanie
Orbit, Orbetello 200 euro od 150 euro
Saena Iulia, Siena 240 euro od 180 euro
Istituto Italiano, Florencja 350 euro (2 tygodnie) 250 euro (2 tygodnie)
Tricolore, Genua 250 euro, 360 euro (włoski i gotowanie) od 110 euro

 

Szkoły prowadzące kursy włoskiego we Włoszech:

wloski-tricolore

Tricolore Genua – położona tuż nad morzem Genua jest doskonałym punktem wypadowym do takich słynnych miejscowości jak Cinque Terre, Portofino i San Remo. Polecamy tę szkołę osobom pragnącym połączyć wypoczynek nad morzem z nauką w atmosferze zabawy, o której skuteczności przekonani są lektorzy Tricolore. Oprócz kursów w grupie i indywidualnych można zapisać się m.in. na Italiano e Cucina bądź kursy przygotowujące do egzaminów CILS. Szkołę polecamy osobom w przedziale wiekowym 25+
http://www.scuola-tricolore.it/

15% zniżki na kursy do końca lutego 2015!

wloski-orbitlingua

Orbitlingua Orbetello – prawdziwie wakacyjna szkoła oferująca naukę języka połączoną z wypoczynkiem na toskańskim wybrzeżu. Zakwaterowanie i plaża są zawsze na odległość spaceru. Orbitlingua słynie z bogatej oferty zajęć dodatkowych, takich jak seminaria tematyczne oraz wycieczki na wyspę Giglio, do Capalbio czy nocne pływanie w termach Saturnia. Można również uprawiać sporty, np. kajakarstwo, surfing, tenis, golf.
Szkoła organizuje również popularne pakiety: tydzień w nadmorskim Orbetello i tydzień w Rzymie, Florencji lub uroczej Sienie. U nas brak opłaty wpisowej w wysokości 50 Euro!
http://www.orbitlingua.it/

wloski-parola Parola Florencja – kameralna szkoła w pobliżu Mostu Złotników w centrum stolicy Toskanii. Panuje tu wyjątkowo przyjacielska atmosfera i wszyscy się znają. Uczniowie pochodzą z ponad 50 krajów i chętnie spędzają razem czas również poza zajęciami. Popularne są wyjścia na typowo florenckie kolacje i aperitivo oraz wycieczki do Rzymu, Wenecji, Pizy, San Gimignano. Co więcej, można się zapisać na kurs języka połączony z intensywnym kursem gotowania, Italiano e Cucina, lub rysunku – Italiano e Disegno.
http://www.parola.it/corsi_lingua_italiana/it_index.html
wloski-istituto-italiano Istituto Italiano Florencja – szkoła w samym centrum stolicy Renesansu z widokiem na słynną kopułę katedry. W nauczaniu wykorzystywane są materiały autentyczne, takie jak nagrania rozmów, menu restauracji, artykuły prasowe. Można uczyć się w grupie, na 7 poziomach zaawansowania, lub indywidualnie. Szkoła organizuje bardzo ciekawe zajęcia pozalekcyjne – wycieczki do pereł włoskiej architektury, takich jak Asyż, Siena czy Piza, degustacje lokalnych produktów czy wizyty w winnicach Chianti. Tę szkołę polecamy młodzieży i studentom.
http://www.istitutoitaliano.it/index.php
wloski-suena Saena Iulia Siena – kameralna, przyjemna atmosfera i kursy w małych grupach bądź indywidualne to najbardziej charakterystyczne cechy szkoły położonej tuż obok najsłynniejszego średniowiecznego placu we Włoszech, Piazza del Campo.  Natomiast okna szkoły wychodzą na katedrę. Szkoła Saena organizuje wycieczki poza utartymi szlakami, na których można dowiedzieć się jak powstaje oliwa lub ser oraz porozmawiać z toskańczykami. Są tu również spotkania tematyczne oraz wieczorki kulinarne.
Siena to piękne miasto, gdzie wszędzie można dojść na piechotę oraz łatwo dojechać do Florencji, San Gimignano, Rzymu czy Bolonii. U nas brak opłaty wpisowej w wysokości 80 Euro!
http://www.saenaiulia.it/italiano/index.php
milano

International House Milan Mediolan - szkoła we włoskiej stolicy mody i centrum biznesu, Mediolanie. Międzynarodowe towarzystwo, wielkomiejski szyk i świetnie wyposażone sale gwarantują udany pobyt i skuteczną naukę włoskiego. Szkoła usytuowana jest w samym cenrtum miasta, dzięki czemu wszystkie atrakcje miasta są w zasięgu ręki. Interesującą opcją są kursy tematyczne: Moda i Design, Biznes, Medycyna i inne. Zaletą nauki włoskiego w Mediolanie jest  również łatwy i niedrogi dojazd z Polski oraz bliskość pięknych miejsc, takich jak jezioro Como, Verona i wybrzeże liguryjskie. Zniżka 20% na opłatę wpisową!

www.ihmilano.com

Najniższe ceny kursów włoskiego we Włoszech:

1 tydzień

  • Orbit Lingua - 200 Euro
  • Tricolore Genua - 250 Euro


2 tygodnie

  • Istituto Italiano - 350 Euro
  • Parola - 300 Euro

 

.
O nas Kursy językowe Tłumaczenia Kursy we Włoszech Kursy w Hiszpanii Kontakt