Nasze zainteresowanie językami obcymi i odmiennymi kulturami już dawno przerodziło się w prawdziwą pasję!
Ponieważ chcemy dzielić się naszymi zamiłowaniami i umiejętnościami, stworzyłyśmy Studio Linguistico, będące rezultatem barwnej mozaiki doświadczeń, przeżyć i inspiracji zdobytych podczas wieloletniej podróży po świecie języków obcych.

Współpracujemy ze starannie dobranymi lektorami i tłumaczami, którzy są świetnie przygotowani pod względem językowym i pedagogicznym.

Dzięki temu oferowane przez nas usługi spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze kursy:

Kursy językowe w Warszawie i Grodzisku Mazowieckim

  • indywidualny dobór odpowiedniego kursu
  • nauka języka indywidualnie lub w bardzo małej grupie (2-4 os.)
  • skuteczność nauczania dzięki wypróbowanym metodom
  • autentyczny język: korzystamy z piosenek, filmów, artykułów prasowych
  • konkurencyjne ceny


Kursy we Włoszech i w Hiszpanii

  • starannie dobrane, sprawdzone szkoły językowe we Włoszech i w Hiszpanii
  • atrakcyjne ceny
  • lokalizacja w najciekawszych miastach, m.in. Florencja, Siena, Malaga, Madryt


Założycielki Studio Linguistico:

aleksandraAleksandra Kostecka-Szewc – lektor i wykładowca uniwersytecki z dużym doświadczeniem, przygotowuje rozprawę doktorską na Uniwersytecie Warszawskim na temat zastosowania materiałów autentycznych w nauczaniu języków obcych, autorka serii podręczników do nauki języka włoskiego Va Bene!. Absolwentka Interdyscyplinarnego Podyplomowego Studium Kształcenia Tłumaczy oraz Szkoły Prawa Włoskiego i Europejskiego UW. Włochy to jej wielka pasja; szczególnie upodobała sobie Toskanię i jej perełkę, Sienę. Z pewnością zarazi Cię miłością do Italii i jej pięknego języka.joannaJoanna Kaszlikowska-Winek
– absolwentka Filologii Włoskiej UW, Szkoły Prawa Włoskiego i Europejskiego oraz Podyplomowego Studium Menedżerów Turystyki na SGH. Specjalizuje się w metodyce nauczania języków obcych i organizowaniu podróży językowych. Współpracuje też z wieloma agencjami tłumaczeniowymi. Biegle posługuje się językiem angielskim i włoskim. Z przyjemnością doradzi Ci, który kurs językowy wybrać.


martaMarta Trojanowska
- absolwentka literaturoznawstwa na wydziale Filologii Włoskiej UW. Italianistyka to w jej domu rodzinna tradycja. Włochy nie mają dla niej tajemnic – zna je z licznych podróży, zarówno służbowych, jak i prywatnych. Jej drugą pasją jest szeroko rozumiany marketing.

front studio linguistico pion

duza sala 1

ZNAK PROMOCYJNY FC PL-01 252x300

.
O nas Kursy językowe Tłumaczenia Kursy we Włoszech Kursy w Hiszpanii Kontakt